Цікаве

З чого все розпочалось?

Раніше вівчарство у гірських районах нашого краю було звичним ділом, але на початку 90-х років ця справа занепала. Однак майже 10 років тому на Хустщині, у селі Іза місцева сім’я Лепеїв взялася відроджувати традиційне вівчарство та сироваріння. Юрій Лепей називає господарство маленькою родинною фермою. Поголів’я складає 500 овець, з яких щодня дають молоко майже триста.

Селянське господарство «Бараново» не лише забезпечує місцевих жителів та гостей Закарпаття смачними та унікальними продуктами! Першочерговою місією для ОСГ «Бараново» є зберегти та вдосконалити традиції сироваріння Закарпаття. Розповісти гостю про місцевість, яка з давніх часів славиться вівчарством та виробництвом дивовижного продукту.

Натуральна сировина, щоденна праця над вдосконаленням рецептури та виробництво продукції на італійському обладнанні дають чудовий результат.

Екскурсія в «Бараново» подарує чимало яскравих емоцій та вражень. Сільський затишок та спокій, віддаленість від урбанізованого міста та смак натурального продукту – ось ідеальний відпочинок на Закарпатті.

Особливо цікаво тут буде діткам, адже тут на них чекає знайомство з тваринками, годування овечок і ще багато інших веселих пригод.

0